piątek, 1 grudnia 2017

Kolczyki takie same a nawet inne

Czas przedświąteczny.  Oznacza to dla mnie kompletny jego brak na wszystko. Żeby cokolwiek napisać na blogu muszę to robić w autobusie ! 
 Udaje mi się wygospodarować trochę czasu na moje biżutki. Nie jest to jednak to co bym chciała. Mam trochę nowości. Czekają tylko na fotki i opis tutaj . Jakby mnie długo tu nie było oprócz na blogu można mnie spotkać na Facebooku i na instagramie ( BiBi_Blue_jewelry). Zajrzyjcie, oglądajcie  :) trochę więcej tam wrzucam fotek :)

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kolczyki które wyplotłam z drutu miedzianego. 

Czasem robię tak, że mam pewien pomysł  który  koniecznie muszę wprowadzić w życie . I chociaż kawałek muszę zrobić. Resztę zostawiam na następny raz.  I tak też było z tymi kolczykami. Wymyśliłam je sobie. Nie zrobiłam projektu. Tylko na żywioł zrobiłam jeden i zrobiło się tak późno że drugi zostawiłam na kolejny mój czas biżutkowy. Ten czas na zakończenie tych kolczyków nadszedł za dwa tygodnie. No i... Nie potrafiłam drugiego zapleść tak samo !!! Nie udało mi się. 
Jest podobnie Ale nie identycznie. 
Kolczyki muszą być identyczne. Ja osobiście tak mam, że wszystko musi być równo, kolczyki identyczne. Kolczyki są świetne. Malutkie. Mimo że nie lubię małych kolczyków. Te wyglądają w uchu rewelacyjnie.
Całkowicie są zrobione z drutu miedzianego. Nawet sztyft jest z tego samego drutu. Sztyft lekko spiłowałam pilnikiem aby nie był za ostry. Drut jest spleciony w koronkę.  Na niej powiesiłam szklaną perłową kroplę.  Całość ma zaledwie 2 cm.  

Ten wzór na pewno zrobię jeszcze nie raz w innych kolorystykach.  Tym razem w 1 dniu. 
Zapraszam do oglądania: