wtorek, 6 listopada 2018

Polecam - GITHAGOART czyli Wiedźma i Lucky

...dzisiaj miało być coś o liściu jesiennym ;) mam już nawet napisany post , ale opublikuję go za kilka dni.
Ponieważ rano zobaczyłam na facebooku wydarzenie, na które warto zwrócić uwagę.Jeśli ktoś jeszcze nie zna Wiedźmy z GithagoArt , JEŚLI podkreślam ( no nie wierzę że ktokolwiek może jej nie znać ), warto wejść na jej profil, kanał na you tube, grupę . Warto bo to zdolna rękodzielniczka, fantastyczna nauczycielka :)  Osoba ciepła, cierpliwa, mądra .

Dlaczego Wiedźma ? ma rude loki i czarnego kota ( mistrz każdego filmu Lucky ) , a od czasu do czasu miotłę w ręku .  To atrybuty wiedźmy :)Otóż Justyna ( owa Wiedźma )  raz w tygodniu prowadzi livy ( transmisje na żywo )  na swoim fanpage. Dotyczą one rękodzielnictwa w zasadzie ogólnego. Robiła już na żywo kwiaty z foamiranu, kolczyki z sutaszu, pierścionek.
Teraz w czwartek będzie live na temat : jak zrobić krawatkę z koralików.
Temat główny to nie wszystko jednak. Najważniejszy jest humor i atmosfera. Wg mnie jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Dla tego właśnie warto uczestniczyć w tych wydarzeniach :)
Nawet jeżeli temat główny niekoniecznie jest Wam bliski, warto na livie się pojawić :)

serdecznie zapraszam Was na najbliższego liva : https://www.facebook.com/events/962398847296981/
odbędzie się on w czwartek 08.11.18 od godz 20.  Napisane jest, że do 21, ale ja bym w to nie wierzyła. Justynka lubi mówić i opowiadać :) i fajnie się jej słucha...

Wiedźma prowadzi również kanał na you tube : https://www.youtube.com/user/kolczykowokwiatowo
Jej filmy to różne tutoriale na wiele tematów: sutasz, foamiran, haft koralikowy, kwiaty z bibuły, pompony, jak zrobić np serwetnik czy torebkę :) różne fajne tutki :) Warto zajrzeć.


krawatkę na live Justyna będzie pokazywała taką :